אודות

אודות

דניאל מקסימוב

דניאל מקסימוב הוא ספורטתרפיסט מקצועי, מאמן כושר, קואצ’ר בשיטת המיינדפולנס ובעל תואר ראשון במנהל עסקים (B.A) אשר מתמחה ופועל כמנטור בשיטת הוולנס לחיים טובים, שמחים ובריאים יותר לכל.
דניאל הוא גם מתחרה מקצועי פעיל במגוון רחב של ענפי ספורט כבר למעלה משני עשורים, ביניהם גם תחרות הטלוויזיה נינג’ה ישראל.

במהלך חייו ועבודתו, שתי מנטרות מובילות את דניאל:
⋄ התודעה היא הגבול, לטוב ולרע
⋄ כמה שנשקיע, ככה נקבל.

המשמעות המשולבת היא, כל אחד יכול להגיע ולהשיג כל מה שהוא רוצה, כל עוד הוא מאמין ומשקיע במה שהוא מחפש.

אודות

Daniel Wellness

Daniel Wellness הינו מותג שפותח ע"י דניאל מקסימוב-
ספורטתרפיסט, מאמן, מנטור ואתלט.

לשפר את חווית החיים של האינדיבידואל, לשפר את האופן בו האדם חווה את חייו. עפ”י הגישה, האדם התפתח (אבולוציונית) לצורת חיים שונה בתכלית מהאופן שבו הוא חי בפועל במאה ה- 21 כיום. דבר המוביל באופן ישיר לאיכות חיים ירודה וכך גם משפיע לרעה על חווית החיים כולה (הפערים במאה ה- 21).

ע”י הסתכלות הוליסטית על האדם כמכלול המורכב מגוף, תודעה ונפש אשר יחדיו בונים ומעצבים את חווית החיים. דניאל וולנס חותר להשפיע לחיוב על כל חלק באדם וכך לשפר את חווית החיים כולה.

עפ”י דניאל וולנס, החיים הם רצף של ​אירועים​ על פני ​תקופת זמן​. אירועים – עבודה, נהיגה, בילוי משפחתי ועוד. תקופת זמן – אורך שנות חייו של האדם.

חווית החיים – אוסף רגשות, מסקנות ודעות (סובייקטיביות לכל אדם) על אותם האירועים על פני ציר הזמן.

לדוגמא​; אדם נוהג ברכב בשעות הפקקים ולכן מאחר למשרד, “לרועו מזלו” זוהי תקופת צמצומים ופיטורים בעבודתו. מיד אותו אדם מתחיל לחשוש לגורלו, כתוצאה לחץ הדם שלו עולה, המערכת החיסונית נכבית וכל כולו חש את פחד הפיטורים והסכנות הנלוות אליו (מערכת העצבים הסימפטטית). בדוגמא זו ​האירוע​ הוא נהיגה ברכב תוך איחור לעבודה ​והחוויה​ היא האופן בו האדם בוחר להסתכל על הנהיגה והאיחור לעבודה – מלחיץ ומפחיד.

הפערים באים לידי ביטוי בכל מכלול האדם )גוף, תודעה ונפש( וניתן לסכם אותם כך: בני האדם החיים במאה ה-21, חיים בתקופה של ​עודף באפשרויות​ )מודרני( המשולב עם ​מחסור במחויבויות )הישרדותיות( אשר ​יחד ולחוד משפיעים לרעה על איכות החיים​ וכך גם על חווית החיים.

לדוגמא; כיום קיים ​עודף אפשרויות​ בחירת מזון מהיר זמין ונוח להשגה, אשר רובו לא בריא לגוף האדם, אך למרות זאת האדם חווה שטיפות מוח ומניפולציות בלתי פוסקות המעודדות אותו לצרוך את אותו המזון )ע”י הארגונים הגדולים בעולם: מקדונלד’ס, קוקה קולה ועוד(, דבר שלבדו מוביל לפגיעה גופנית ובכך פגיעה בחווית החיים. אך כאשר הוא משולב עם העובדה כי ​אין מחויבות​ הישרדותית לפעילות גופנית )צייד, ליקוט, נדידה( ולכן רוב האוכלוסייה אינה פעילה, דבר שלבדו מוביל לפגיעה גופנית ובכך פגיעה בחווית החיים.

נגן וידאו

מהי גישת

הwellness? ​

גישת הוולנס – בריאות הוליסטית לחיים גישה המשלבת ומתחשבת בגוף, בתודעה ובנפש למען מימוש פוטנציאל האושר של האדם באמצעות ראייה מקיפה המתחשבת בתחומים רבים כמו: אימונים, תזונה, שיקום, שלווה, יציבה, תפיסת מציאות ואף מוצא האבולוציה של האדם. התפתחה גישה הוליסטית למען האושר – גישת הוולנס.

הגישה הבוחנת, בודקת ומאבחנת כל אדם לפי עברו, מצבו הנוכחי ושאיפותיו ומשכללת את כולם לכדי יצירת מסלול פרקטי וישים אל עבר מימוש אושרו האישי של האדם.

גישת הוולנס היא גישה שכל מטרתה היא לגשר על הפערים בין הרצוי למצוי ולהאיר לאדם את השביל הבטוח ביותר והמוכח מחקרית אל עבר מימוש האושר הטמון בו.

לקוחות מרוצים ממליצים

האמונה שלנו

מטרת החיים

מטרת החיים? להיות נוכח באירועים ותמיד לשאוף לשפר את איכות וטיב אותן החוויות במטרה להעצים את שביעות הרצון שלנו מהחיים של עצמנו

Wellness: הקטגוריות שישפיעו על איכות וטיב החוויות והאירועים בחיינו

תנועה, תזונה ושיקום יביאו לנו בסיס פיזיולוגי חזק ויציב שעליו נוכל לבנות את שארית חיינו:תנועה נכונה ותמידית של הגוף תעזור לנו לשפר ולשמר את המכונה שעמה נולדנו. תזונה היא דלק הגוף, אותם אבני היסוד המרכיבות אותנו. בחירה נבונה לפי העקרונות הנכונים תוודא שאנחנו בנויים מהרכבים הטובים ביותר. טיפול ושיקום של פציעות וכאבים אשר משפיעים לרעה בצורה ישירה על חיינו.

חשיבה היא תוצר לוואי של התודעה שלנו שהיא ההבנה של עצמנו, הסביבה והקשר שלהם אחד ביחס לשני. ככל שנאמן את התודעה שלנו לחשוב בתבניות חשיבה חיוביות יותר כך חיינו ישתנו בהתאם. מדיטציה היא כלי לניקוי המוח, בעולמנו המודרני המוח עובד ללא הפסקה בעומסים גבוהים במיוחד, כדי לשמור עליו “מהתחממות יתר” מומלץ לנקות ולדאוג לו באופן קבוע.

הזמן שאנו מקדישים לתעסוקה ימלא את מרבית שעות היום שלנו, בחירת תעסוקה נבונה תדאג שנצמח ונתפתח, האידיאל יהיה להצליח לשלב את התעסוקה וההגשמה העצמית. בעזרת למידה והבנה עצמית נוכל להבין ובעיקר ליצור את ההגשמה העצמית שלנו.

האנשים הסובבים אותנו; חברים, משפחה, זוגיות קולגות ועוד. בחירה קפדנית של האנשים המקיפים אותנו בחיינו היא הצעד החשוב ביותר לחווית החיים והתשובה לשאלה האם הם היו שווים את זה?